RUDY 102 

Koszulka Rudy 102

Polska odegrała dużą rolę w historii świata oraz w pozytywny sposób przyczyniła się do tworzenia dorobku kulturowego. Z uwagi na to naszą misją jest uwydatnienie jej znaczenia, a także umożliwienie rodakom wyrażenia swojej miłości do ojczyzny za pomocą stroju. Koszulki z motywem Rudego 102 to unikalna kolekcja ubrań, skierowana do wszystkich osób, które reprezentują patriotyczną postawę oraz cenią wartości takie jak odwaga, waleczność i przyjaźń.

Serial „Czterej Pancerni i Pies” jest dziś wręcz kultowy i znają go zarówno osoby starsze, jak i młodzież. Bez wątpienia „Rudy 102”, znajdujący się na naszej koszulce to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozsławionych nazw czołgów w historii Polski. Mimo, iż jest on fikcyjny, to dla wielu Polaków stał się symbolem odwagi, męstwa, jak również ogromnej wytrwałości polskich bohaterów w walce o wolność naszego kraju.

opt27.jpg

opt1.jpg

Rudy 102 – koszulka ze sklepu Biały Orzeł

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Pragniemy podkreślić, że nasze koszulki z Rudym 102 charakteryzuje ponadprzeciętnie wysoka jakość, którą zawdzięczają wykonaniu z najlepszych gatunków materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz tym samym nie ulegających zniszczeniom pod ich wpływem. Co więcej, koszulki te nie kurczą się w trakcie prania, natomiast znajdujące się na nich nadruki - nie blakną, w związku z czym zachowują swój doskonały wygląd przez wiele lat.

Rudy 102 - koszulki dla prawdziwych patriotów

Kiedy serial „Czterej Pancerni i Pies” pojawiał się na ekranach telewizorów, życie w Polsce zamierało – każdy bowiem chciał śledzić przygody oraz zmagania polskiej załogi – Olgierda, Janka, Gustlika, Grigorija i oczywiście psa Szarika. Również i dziś nie brakuje fanów tej produkcji i to między innymi dla nich stworzyliśmy specjalną kolekcję koszulek z Rudym 102. Jeżeli więc chciałbyś mieć ją w swojej garderobie – serdecznie zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszą firmą. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich, tak by zakup koszulki z Rudym 102 był możliwie jak najbardziej satysfakcjonujący.