Ona 

Koszulki patriotyczne damskie

Jesteśmy firmą sprzedającą między innymi koszulki patriotyczne damskie, które sprawdzą się również jako prezent dla kobiet. Damska odzież (np. koszulka) patriotyczna w naszym sklepie Biały Orzeł jest wynikiem dużego zaangażowania w pracę oraz licznych talentów naszego zespołu, tworzącego ubrania z ponadprzeciętną precyzją i pasją. Naszym celem jest uwydatnienie wagi bohaterskich czynów Polaków, dokonanych na przestrzeni lat, okazanie im szacunku oraz podkreślenie znaczenia Polski na arenie międzynarodowej, a także jej roli w tworzeniu dorobku kulturowego.

Pragniemy również zaznaczyć, że najważniejszym aspektem w tworzeniu koszulek patriotycznych damskich  jest dla nas jakość i z tego względu przykładamy wiele starań, by była ona na jak najwyższym poziomie. Ponadto podjęliśmy współpracę z polskimi przedsiębiorstwami, które z uwagi na swoją pasję i zaangażowanie, są w stanie stworzyć unikatowy produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

opt1.jpg
 • Szybki podgląd
  89,00 zł W magazynie

  Kolor: BiałyBlok przy Alternatywy 4, czyli PRL na jednej ulicy.

  89,00 zł
 • Szybki podgląd
  89,00 zł W magazynie

  Kolor: KhakiJak nazywa się najsłynniejszy polski czołg? Niemal wszyscy Polacy bez wahania odpowiadają RUDY.

  89,00 zł
 • Szybki podgląd
  99,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Kolor: BiałyDla nich kompromis z komunistami nie istniał. Celem Niezłomnych była wolna, niepodległa Polska, o którą walczyli do końca.

  99,00 zł
 • Szybki podgląd
  99,00 zł W magazynie

  Kolor: CzarnyBitwa stoczona w dniach 13 -25 sierpnia 1920 roku pomiędzy Wojskiem Polskim, a Armią Czerwoną. Jest klasyfikowana jako 18. Decydująca bitwa w dziejach świata. Zwycięstwo Wojska Polskiego pozwoliło obronić młodą niepodległość.

  99,00 zł
 • Szybki podgląd
  99,00 zł W magazynie

  Kolor: CzerwonyMajestat, duma, siła - to cechowało orła Władysława Jagiełły oraz współczesną jemu Polskę.

  99,00 zł
 • Szybki podgląd
  99,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Kolor: CzarnySymbol największego, zwycięskiego polskiego powstania, którego victoria pozwoliła przyłączyć niemal całą Wielkopolskę do odradzającej się Polski.

  99,00 zł
 • Szybki podgląd
  89,00 zł W magazynie

  Kolor: StalowySpadkobiercy 111 Eskadry Myśliwskiej. Legendarna i najskuteczniejsza jednostka biorąca udział w Bitwie o Anglię.

  89,00 zł

Damskie koszulki patriotyczne

Nasze koszulki dla kobiet, dzięki temu, że zostały wykonane z materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, nie ulegają zniszczeniom oraz nie kurczą się w trakcie prania. Co więcej, nadrukowane na nie motywy nie blakną i w efekcie tego - prezentują się dobrze przez długi czas. Pragniemy podkreślić, że dzięki odzieży patriotycznej znajdującej się pod szyldem naszej marki, stworzysz oryginalne stylizacje, które w pozytywny sposób przyciągną wzrok postronnych osób, wywołując w nich jednocześnie zachwyt.

Damska odzież patriotyczna

Warto pamiętać, że odzież patriotyczna to nie tylko ciekawy element garderoby, ale również wyraz szacunku do bohaterów walczących o wolność naszego kraju.  Produkując ją, mamy na celu uwydatnienie wagi bohaterskich czynów Polaków oraz wartości zakorzenionych w kulturze naszego kraju. Z tego względu ofertę kierujemy do osób zainteresowanych historią naszej ojczyzny oraz pragnących wyrazić za pomocą zakładanych ubrań reprezentowane przez siebie poglądy.

opt1.jpg
opt1.jpg

Koszulki patriotyczne dla kobiet

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty koszulek dla kobiet. Naszym priorytetem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i w związku z tym zapewniamy szeroki asortyment produktów. Znajdziesz w nim między innymi: koszulki odwołujące się do Powstania Wielkopolskiego, Dywizjonu 303, bitwy warszawskiej i nie tylko.

Zamówienie odzieży patriotycznej dla kobiet

Nie czekaj i już dziś dodaj wysokiej jakości odzież do swojego koszyka! Gwarantujemy ponadprzeciętnie wysoką jakość, profesjonalną obsługę, a także atrakcyjne ceny. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszym personelem. Z czystą przyjemnością wyjaśnimy wszystkie nurtujące Cię kwestie.